İş Ortakları

1 | Erdem Abi

400.000’den fazla gence ve ailesine “stand up tadında” eğitim veren, 10.000’den fazla kişiye Kariyer Danışmanlığı vermiş olan, kurumlara İletişim ve Pazarlama konusunda danışmanlık veren, Genç Kariyer Akademisi kurucusu ve birçok eğitimin mimarı.

 

2 | Kariyer Planlamacılar

100’e yakın Kariyer Danışmanından oluşan Kariyer Planlamacılar grubu, Genç Kariyer Akademisi’nin 80 saatlik Sertifika Programı’nı % 70 başarı ile bitirip sertifikalarını aldılar ve en az 50’şer öğrenci ile danışmanlık yaparak bu ekibe dahil oldular.

Çoğunluğu okullarda görev yapan Psikolojik Danışmanlardan oluşan Kariyer Planlamacılar, birlikte çalışarak ihtiyaca uygun yeni danışmanlık hizmetleri geliştirmeye devam ediyorlar.

 

3 | Gençlik Otoritesi

Gençleri hedefleyen markalara hizmet veren, gençlerle çalışan, gençler için çalışan, temel hedefi tüm projeleri ile çalıştığı kurumlara ve markalara satış artığı sağlamak olan ajans ve organizasyon hizmetlerini veren şirkettir… Genç Kariyer Akademisi YOUcademy’nin partneridir…

Satış Odaklı Müşteri İlişkileri Yönetimi Proje ve Uygulamaları…

Online Mecraların Dokunduğumuz Hayatla Birleşimi…

Reklam… Pazarlama… İletişim… Halkla İlişkiler ve Tanıtım… Müşteri İlişkileri…

Tüm kurumların, markaların, şirketlerin bu faaliyetlerden beklentisi satış artışı

YOUTHority – Gençlik Otoritesi; gençleri çok iyi tanır, gençlerden oluşan bir ekip ile satış odaklı müşteri ilişkileri yönetimi hizmetleri verir…

Türkiye’nin ilk ve tek “Satış Odaklı Proje” üreten ajansıdır…